panelarrow

Kombi Servisleri

| 0 comments

Selamlar; Avcılar da bulunan kombi servisleri arıyorsanız şu hususlara dikkat etmenizi öneriyoruz.

1. Kombi servisi için önce hangi marka kombiyi kullanıyorsanız o markada yetkili, veya özel uzman bir teknik servisi ile iletişime geçmelisiniz. Bir başka markanın servisi belki sizin kombinizden çok fazla anlamaya bilir.

2. Servisiniz ile görüşürken servis, bakım ücretini önceden sorup öğrenmelisiniz. Eve gelen elemanlar sizden fazla para talep edemeyecek olurlar. Bu yüzden önce fiyat konusunda anlaşma sağlanmalıdır.

3. Eğer kombi de değişecek parça olursa yine servis ekibinden bu parçanın faturaya yazılmasını ve garanti süresinin belirtilmesini isteyiniz.

4. Bakım veya onarım işlemleri bittikten sonra elemanlarca hazırlanan yapılan tüm işlemler hakkında açıklayıcı bir evrak istemelisiniz. İleride çıkabilecek sorunlarda servise ulaşarak ücretsiz olarak yeniden talepte bulunmanız için gerekli görülen bir konudur.

vaillant servisi

Biz avcılar vaillant servisi size bu saydıklarımızın hepsini verebilen yaptığımız işlerin arkasında durabilen bir kurumsal firmayız. Tercihlerinizi yaparken dikkatli ve seçici yapınız.

Vaillant kombi servisi avcılar şubemiz aynı zamanda İstanbul merkezimizdir.

Bir cevap yazın

Required fields are marked *.